Výsledky SONČ "ZDE"

4. Kolo SONB
"ZDE"

Diplomky z 8.Bleskowky "ZDE"


buildstate.net

Sbal školního IDOLA!

26. září 2009 v 23:42 | KyKu-sHiNkA |  Časák
Nestihla jsi před prázdninama sbalit svého prinnce? Tak to zkus teď! Začátek školy je obrovskou šnací, všechno jede nanovo a začínáte se opět seznamovat... Využij naši taktiku a udělej dojem!


PROFI FLIRT
Tvůj idol už je na dosah. Jestli i ho chceš omotat kolem prstu, nepřestávej číst. Teď ti poradíme jak získat jeho srdce.

Tip 1: Dělej tajemnou!
Když se ti nějaký kluk líbí, tak mu svůj zájem ukaž nejprve úsměvem. Když budeš vystupovat příliš otevřeně, můžeš snadno prohrát, protože kluk si hned pomyslí: "Takhle jednodchý cíl nechci" a hned z toho vycouvá. Kluci o holky rádi bojují.

Tip 2: Mlčeti zlato!
Rozhovor musí být vyrovnaný...Jedině tak může být flirt úspěšný. Nezahrnuj ho tedy dlouhými proslovy a tunami SMSek, mohl by se leknout! Nech ho, ať se projeví.

Tip 3: Buď pořád svá!
Stůj si za svým názorem i za svým stylem. Jen proto, aby ses mu zalíbila, nemušís měnit své zásady a dělat vše jen podle něj. Po chvíli by ho to přestalo bavit. Zůstaň sama sobě věrná.

Tip 4: Jen ať se snaží...
Na začátku nebuď úplně otevřená, kluk musí vědět, že o tebe musí trochu bojovat. To samozdřejmě naznaměná, že bys měla nasadit otrávený obličej. Mysli na to, že když mu vše budeš dávat jako na stříbrném podnose, nebude si toho vážit a o něco tak samozdřejmého ztratí zájem.

Tip 5: Obdivuj ho!
Dopřej mu dobrý pocit, ukaž trochu uznání a možná i obdivu. Ale spíš na jeho výkonnost, než na jeho vizáž.

Tip 6: Čas je kámoš!
Když je trochu stydlivý, naplánuj dlouhodobější strategii a dopřej mu trochu času. Nebuď dotěrná, ale vytrvalá. Když ho třeba každý den potkáváš o přestávce, pošli mu klidně každý den milý úsměv a přátwlský pohled... Ne hned desítky SMSek!!!!

Tip 7: Jednoduchost je IN!
Nepřeháněj to s outfitem a make-upem. Móda by měla mít vždycky decentní kombinace, jinak to bude působit směšně. To samé platí i pro make-up. Jinak ukážeš, že jsi velmi nejistá. A to přece nemusí žádný kluk vědět.

Tip 8: Náfuky neberem
Nikdy nebuď nafrněná. To kluky hrozně prudí. Raději vyzkoušej být trochu jako lady. Bacha: Nikdy jen neprovokuj, nevytahuj se a nesnaž se být víc cool, než opravdu jsi. Raději se drž tak trochu zpátky.

Tip 9: Dobré vychování boduje!
Dobré vychování je důležité a nikdy není out. Ukaž mu respekt, který by sis od něj taky přála.

Tip 10: Všechno s mírou!
Jasně, že ho hrozně moc chceš, ale přehnané snažení ti může jedině uškodit. Vzhled Barbie a dotěrné vystupování ho rychle odradí. Nech ho ať ukáže jaký je borec!

TŘI ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

S milým úsměvem okouzlíš všechny!
Přátelský úsměv je super flirtoací signál. Dokáže skvěle prolomit ledy, protože ukazuje na pozitivní vyzařování. A kromě toho budeš na všechny působit přátelsky zajímavě a smypaticky. Důležité: úsměv nesmí být křečovitý nebo přehnaný.

Důležité je na nic netlačit...
Flirt má být zábava a žádný nátlak. Když máš dobrou náladu a jsi ve flirtovacím rozpoložení, je to na tobě vidět. Když si ale budeš v podvědomí myslet: "Dneska se musím seznámit aspoň s jedním klukem" nebo "Dneska už z toho musí něco být" , bude tvé vystupování křečovité... Flirt by měl být v každém případě spontánní.

Zajímej se o něj!
Kluci milují, když se o ně holka zajímá. Ptej se ho co má rád, co se mu líbí. Směj se jeho vtipům a snaž se mu občas polichotit... to dokonale pohladí jeho duši. Pozor ale na herecké výstupy! Všechno musí být přirozené!

POZOR... TĚLO UMÍ TAKY MLUVIT!
Při flirtování je většinou všechno na tobě, i když to kluci většinou ani netuší. Ve dvou třetinách všech případů udělá první krok holka. Ty vyšleš signály a on na ně bude reagovat. BACHA! nikdy se nedívej příliš sebejistě, jinak ho hned odradíš.

Krok 1: Nezapomeň se usmát!
Po očku na něj mrkni, mile se usměj a pak se zase zaber do svých myšlenek... Nesmíš ale koukat dlouho, jinak bude mít pocit, že ho sleduješ a bude mu to nepříjemné. Letmým pohledem mu dáš najevo svůj zájem. Budeš mu připadat nesmělá a to kluky přitahuje... Mají totiž pocit, že mohou holku dobývat!
TIP: Až se budeš bavit na chodbě s kámoškoua on projde kolem, hoď na něj milý úsměv

Krok 2: Mrknout a dost!
Mrkni na něj a pak svůj pohled sklop zpátky. Po pár sekundách si své letmé mrknutí zopakuj. Tahle hra začne bavit i jeho! Nenápadně mu ukážeš svůj zájem. Dáš mu najevo, aby převzal iniciativu a to mu dělá dobře.

TIP: Zkus zapojit i řeč těla, letmé pohození vlasy, nebo přehození nožky přes nožku ho osloví!

Krok 3: Zapoj ženské zbraně!
Ve chvílích, kdy se na něj nebudeš koukat, zkus zapojit nějaké ženské triky. Hoď si vlasy z čela a odhal tvář, sexy je i odhalený krk, který získáš díky přehození vlasů na jednu stranu. Dej si nohu, přes nohu... použij jakékoli jemné balící triky!

55 %
Informací
při flirtování
předáváš díky
své řeči těla

TOHLE FAKT NEFRČÍ

Hrát falešnou hru!
Nesnaž se být někým, kdo nejsi, jen proto, abys ho okouzlila. Když budeš přehrávat nebo si budeš hrát na hvězdu, uděláš si jen zle. Pokud z toho něco bude, pak určitě dřív nebo později poznáš, že jsi k němu nebyla upřímná. Takže buď sama sebou a nehraj si na super holku.

Odmítavý postoj!
Zkřížené ruce signalizují odmítnutí. Vpadlá ramena nejistotu. Tím ukazuješ, že si nepřeješ být oslovena. Chceš ho? Tak se hezky narovnej a nahoď úsměv!

Kámoška průzkumnice!
Tenhle kluk je tak úchvatný! Chceš se s ním začít bavit? Seber odvahu a jdi do toho... Svoji kámošku z téhle hry vynech. Toho kluka chceš přeci pro sebe a ne pro ni.

Odmítá? Nevadí!
Ukazuje jasně, že nemá zájem? to musíš akceprovat, i když ti to příjde těžké. Naštvanost ti nepomůže. Usměj se a zkus to jinde.

Pssst... o tomhle se nemluví!
Ne všechna témata k hovoru se postarají o správný flirt: dřívější vztahy, peníze, náboženství a nemoci jsou na začátku absolutně tabu.

30 %
kluků
podvádí při
flirtování

FLIRTUJ KDE TĚ NAPADNE!
VYSNĚNÉHO TÝPKA ZE ŠKOLY POTKÁŠ I NA JENÝCH MÍSTECH...

Na párty!
Tady je většinou naprostou skvělá atmoška a lidi kolem mají dobrou náladu.

FLIRT FAKTOR: 3

V nákupním centru!
Na začátku školy potřebují všichni spoustu věcí. Od učebnic, přes tužku až po své nové oblečení. Vyčíhni si, co svůj slaďouš kupuje...

FLIRT FAKTOR: 2

Ve škole!
Na školním dvoře, nebo chodbě je velký výběr kluků. Perfektní šance na seznámení!

FLIRT FAKTOR: 2

PS:
Nesnaž se ho balit v těsné blízkosti jeho kámošů. Před nimi totiž bude dělat machra a i když se mu budeš líbit, nepřizná to. Vyčihni si chvíli, kdy bude sám...

40%
KLUKŮ
má rádo
flirtování na
koupališti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 27. září 2009 v 8:38 | Reagovat

Ahojky!
Raní Obíhačka!  
Už je neděle ,co?
Ještě ,že nemusíme jít do školy v pondělí!    
Tak Pp!

2 kikča kikča | Web | 27. září 2009 v 10:39 | Reagovat

u mně je SOND!!!!!!!!! (soutěž o nejhezčí dess) :D:D:D:D přihlaš se!!!!!!! srry za reklamu....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama