Výsledky SONČ "ZDE"

4. Kolo SONB
"ZDE"

Diplomky z 8.Bleskowky "ZDE"


buildstate.net

Duben 2010

moc prosím

28. dubna 2010 v 22:29 | KyKu-sHiNkA |  >>BLOG<<
Ahojky zlatíčka moe ... Dlouho jsem vám tu nepísala já vím ale potřebovala bych prosím pomoci... Klikly by jsme pls "ZDE"
Je to pro mě moc důležitý díky mějte se  p :o*

.....

Mazééc :D:D

20. dubna 2010 v 18:00 Funny


Známe že ano? :D

20. dubna 2010 v 17:50 MP3
Tak z tohoto mě uplně hrabe :D:D..

Čajznuto:ahojik

18. dubna 2010 v 17:39 | KyKu-sHiNkA |  >>BLOG<<
Tak bobánci mojííí dlouho jsem tu nebyla mám moc lítání, doma problémi a pomáhání mamince ale tak je to pohoda a co jinak nechyběla jsem vám tu?? Vy mě docela jj tak jsem se vám sem vrátila a jsem tu zase po dlouhé době o5 něco přidám to se bát nemusíte :o) Affíčkové wás si oběhnu to se nebojte :o* Jinak asi bych se wás nejradši zeptala copa by jste chtěly abych sem přidala?? Pač mě teď dobou nic nenapadá :(
.....

Diplomek for Lenulenkas

18. dubna 2010 v 17:27 | KyKu-sHiNkA |  Cenky for you
Gratuluji Lenulenkas za zůčastnění v SONB a jsem ráda že jsi nám tady vydžela tak dlouho a že jsi se tu udrželo přeji ti mnoho úspěchu v dalších soutěžích a tady máš ode mne diplomek :o)

kyku-shinka

4. Kolo SONB

13. dubna 2010 v 8:54 | KyKu-sHiNkA |  SON....
Tak vím že tadyto kolo bylo příliš dlouhé ale dávala jsem šanci na schánění hláskůůů jinak se to ani nějak nepovedlo v tomto kole nám končí Lenulenkas... A abych vás tu moc nenapínala tak tady máte 3. Kolo SONB jak nám dopadlo?? :


Pajushka6 % (0 Hlasy)6 %2 Hlasy
TeWí60 % (0 Hlasy)60 %18 Hlasy
Lenulenkas3 % (0 Hlas)3 %1 Hlas
<Ally>6 % (0 Hlasy)6 %2 Hlasy
*BaBy V*23 % (0 Hlasy)23 %7 HlasyTak jak jste se dozvěděli končí nám Lenulenkas.

Ještě tu mám jednu věc nekončí nám jenom Lenulenkas ale i Pajushka.

Tak všem kteří tu zůstaly přeji moc úspěchů a hodně času na schánění hlásku hlavně ať vyhraje ten nejlepšííí ;)

Weby najdete "ZDE"

Školička

6. dubna 2010 v 6:53 | KyKu-sHiNkA
Mno tak včera jsem dostala pěkně na prdku od fotbalistů a malejch dětí na poštář jsem nějak úplně zapoměla :D Ale bohužel dneska už je úterý a musí se do školy už jsem několik pár minut vzhůru a rozkoukala jsem se tak se du připravit a letim moc se mi tam nece :o( Zase si zvikat na školu :D Mno tak mi držte palečky abych to tam přežila..

Tak já letím pa :o*

Hezké velikonoce

5. dubna 2010 v 8:43 | KyKu-sHiNkA |  >>BLOG<<
Ahojky promiňte že jsem nic nepřidávala ale nwm co do SONB moc lidí nehlasuje už nějak nwm ale chtěla bych vám všem popřát šťastné a veselé Velikonoce a holkám bych chtěla připomenout ať si vemou na prdel polštářky :D aby vás to tolik nebolelo... Já se bojim  tady u nás spíš fotbalistů od těch to bolí nejvíc ale tak snad s modřinama nebudem :D mějte se tu krásně a možná dneska pár věcí přidám ;)

fd